ENRUFacebook
O SZKÓŁKACH Mapa szkółek
 
Mapa

dolnośląskie | kujawsko-pomorskie | lubelskie | lubuskie | łódzkie | małopolskie | mazowieckie | opolskie | podkarpackie | pomorskie | śląskie | świętokrzyskie | warmińsko-mazurskie | wielkopolskie | zachodniopomorskie | wszystkie


ABRAM Krystyna i Stanisław Szkółka Krzewów i Drzew Ozdobnych
ACROCONA Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych
BAJEROWSCY Danuta i Jerzy Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie
BARCIKOWSCY Elżbieta Włodzisław Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy
BEREZIŃSCY W.U. Gospodarstwo Ogrodnicze
BIELICKI Krzysztof Szkółka Krzewów Ozdobnych
BLABUŚ Andrzej Szkółka Krzewów Ozdobnych
BLUMKOWSKY Szkółka Safarz, Turski sp.j.
BODNAR Roman Gospodarstwo Ogrodnicze
BOJANOWSKI Michał Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych i Zalesieniowych
BÓR Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
BYCZKOWSKI Krzysztof Szkółki Roślin Ozdobnych
BYCZKOWSKI Krzysztof Szkółki Roślin Ozdobnych
CHEŁSTOWSKI Szkółka Wielbark Chełstowski Maciej
CIEPŁUCHA Gospodarstwo Szkółkarskie
CIEPŁUCHA Gospodarstwo Szkółkarskie
CIESIELSKI Marceli Gospodarstwo Szkółkarskie
CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. Spółka komandytowa
CUR J.Z.W. Hurtownia Szkółkarska
CYRZAN Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych
CZYRWONY Mirosław i Radosław 'Abies' Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
DAGLEZJA Artur Maj Szkółka Roślin Ozdobnych
DĄBROWSCY Olga i Marcin Szkółka Bylin
DĄBRÓWKA Szkółki Roślin Ozdobnych
DĘBSCY Agnieszka i Piotr Gospodarstwo Ogrodniczo-Rolne
DĘBSCY Jolanta i Andrzej Gospodarstwo Szkółkarskie
DĘBSKI Krzysztof Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie
DREWSMOL Szkółka Dużych Drzew Anna Malik
DUET s.j., Konopka, Pełka
DZIAK Renata i Janusz Szkółka Drzewek i Krzewów Ozdobnych
EDEN GARDEN Sp. z o.o.
FOSZCZKA Teresa Laboratorium Kultur Tkankowych
FRUCTOPLANT Sp. z o.o.
FRYSZKOWSCY Szkółka Drzew i Krzewów
GRĄBCZEWSKI Jacek Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
GRĄBCZEWSKI Wojciech - Szkółka Runów
GREEN MARKET Sp. z o.o. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
GRUDZIŃSKI Józef Szkółkarstwo Ozdobne – ,,Metalex''
GURGUL Marek Szkółka Drzew i Krzewów „Markus”
GURSZTYN Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
HAJDROWSKI Bogdan Szkółka Krzewów Ozdobnych
HOMA-KOSAKOWSKA Krystyna, Homa Emil, Kosakowski Krystian Szkółka Roślin Ozdobnych
HORTULUS Piotr Bigoński Gospodarstwo Rolne Szkółka Roślin Ozdobnych
HUBCZUK Marek Gospodarstwo - Róże, Krzewy, Drzewa
IGLAK Waldemar Wójcik Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
JURGIELEWICZ Gospodarstwo Szkółkarskie
KAJZER Janusz Szkółka Roślin Ozdobnych
KAŁUZIŃSKA Wiesława Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych „Dendrofarma”
KAPIAS Gospodarstwo Szkółkarskie
KAPIAS Wojciech Gospodarstwo Rolno-Szkółkarskie
KATEDRA ROŚLIN OZDOBNYCH, SGGW
KĄCCY Szkółka, Agnieszka Kącka, Kwalifikowana Szkółka Roślin Jagodowych
KĄCCY Szkółka, Agnieszka Kącka, Kwalifikowana Szkółka Roślin Jagodowych
KIMEL Wojciech Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych „Betula”
KOMSTA Gospodarstwo Szkółkarskie Zofia Komsta i Monika Próchniak
KONIK Bernadeta Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych „Conica”
KOPUT Wojciech Gospodarstwo Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
KORDUS Szkółkarstwo Ozdobne
KOSTKA Grzegorz Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze
KOTOWICZ Marcin Szkółka Krzewów Ozdobnych
KOWALSCY Anna i Roman Szkółka Roślin Ozdobnych
KOZŁOWSCY J. i W. Gospodarstwo Szkółkarskie
KRYT M.M. Młody Materiał Szkółkarski Marcin KRYT
KRZYSIAK Andrzej Gospodarstwo Szkółkarskie
KUBICZEK Krzysztof Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
KUBIK Szkółka Krzewów Ozdobnych
KUJAWA Andrzej Szkółka „Bąblin”
KUJAWA Andrzej Szkółka „Bąblin”
KULAS Szkółka Drzew i Krzewów
KUROWSCY Szkółki
KUSIBAB Tadeusz Gospodarstwo Ogrodnicze
KUSIBAB Tadeusz Gospodarstwo Ogrodnicze
KUSIBAB-POPOWICZ Paulina i Popowicz Mirosław Gospodarstwo Ogrodnicze „Waganowice” S.C.
KUSIBAB-WYKA Aleksandra Gospodarstwo Ogrodnicze
ŁAPIŃSKI Marek Szkółka Drzewa i Krzewy Ozdobne
ŁAZUCCY Gospodarstwo Szkółkarskie
MAJEWSCY Magdalena i Marek Szkółka Roślin Wrzosowatych
MARCINKOWSCY J.J. Byliny w Pojemnikach
MATUSIAK Anna Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
MILCZYŃSKI Maciej, Mateusz Szkółka Krzewów Ozdobnych
MIZAK Szkółki Drzew Alejowych i Krzewów Ozdobnych
MYKITA i SZYMAŃSKI Szkółka Roślin Ozdobnych
NIEDŹWIEDŹ Jacek Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne
NOWACKI Krzysztof Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
NOWACZYK Jolanta i Jan Szkółka Krzewów Ozdobnych
NOWICKA Elżbieta Szkółka Roślin Ozdobnych
OGRO-GUST Zdzisław Szumilas
OGRODY O ZIELONYCH PROGACH - Szkółka Bylin
OGRÓD MARZEŃ Gospodarstwo Szkółkarskie Krzysztof Sójka
ORSZULAK HUDASZEK Gospodarstwo Szkółkarskie Elżbieta i Mieczysław , Łukasz i Kornelia Hudaszek
PANEK Gospodarstwo Specjalistyczne Dariusz Panek
PANEK Gospodarstwo Specjalistyczne Dariusz Panek
PARADOWSKA Marlena Produkcja Roślin Ozdobnych
PARCHAŃSCY Mariola i Leszek Szkółka Bylin Ogrodowych
PARK - M Produkcja Roślin Krzysztof Mróz
PAWICA Anna i Jerzy Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
PAWLAK Mariusz Szkółka Krzewów Ozdobnych
PIĄTKOWSKI Karol J. - Szkółka Drzew i Krzewów
PIECH Szkółka
PLANTPOL Sp. z o.o. Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych
POL-PLANTS Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Kamil Dudek
POLSKIE STOWARZYSZENIE CENTRÓW OGRODNICZYCH
PONDEROSA Dariusz Maciszewski Szkółkarstwo Ozdobne
POTRZEBOWSKI Andrzej Gospodarstwo Szkółkarskie
PUDEŁEK Eugeniusz Szkółka Krzewów Ozdobnych
PUDEŁEK Eugeniusz Szkółka Krzewów Ozdobnych
PUDEŁKO Antoni Szkółka Krzewów Ozdobnych
PUDEŁKO Danuta Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
PUZOŃ Renata i Józef Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
RADZIS Szkółka Roślin
SEQUOIA Gospodarstwo Szkółkarsko-Ogrodnicze Marek Karniewski
SŁOTA Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
SMOLIN Jerzy Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
SUŁEK Adam Szkółka Drzew Owocowych
SUTKOWSCY Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
SZCZEBLEWSCY Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
SZETYŃSCY Gospodarstwo Ogrodnicze
SZEWCZYK Maria i Janusz Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
SZKLARZEWSCY Marzena i Józef Gospodarstwo Szkółkarskie „Świat Zieleni”
SZKÓŁKA BYCZKOWSCY Krzysztof Byczkowski
SZMIT Szkółka
SZPAKOWSCY Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
SZYDŁO Wiesław Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych „Iglak Niewierz”
SZYMANOWSKI Bartłomiej Szkółka Krzewów Ozdobnych „Szymanowski”
TEODORKIEWICZ Gospodarstwo Szkółkarskie
TEPPER Elżbieta i Janusz Gospodarstwo Ogrodnicze
TOMSZAK Sylwester i Dorota Szkółka Krzewów Ozdobnych
TOMŻYŃSKI Szkółka Roślin
TRACZ Andrzej Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
ULIŃSCY Szkółkarstwo Ozdobne
ULIŃSCY Szkółkarstwo Ozdobne
VITROFLORA Grupa Producentów Sp. z o.o.
WALASZCZYK mgr inż. Aleksander mgr inż. Marcin Szkółka Krzewów Ozdobnych
WAWRUCH Ryszard, Pelc Krzysztof Szkółka Roślin Owocowych i Ozdobnych w Pojemnikach „Józefina”
WAŻYŃSCY Szkółki Roślin Ozdobnych
WAŻYŃSCY Szkółki Roślin Ozdobnych
WĘDROWSKI Marek Szkółka Pnączy
WOLSKI - Kwalifikowane Szkółki Owocowe i Ozdobne
WRÓBLEWSKA Zenona Gospodarstwo Szkółkarskie 'Wróblewscy'
WYBICKI Szkółka Drzew, Krzewów Ozdobnych i Róż
WYSOKA Piotr Jaskulski Szkółka Roślin Ozdobnych
ZAJDA Włodzimierz Szkółka Krzewów Ozdobnych
ZIELONE WZGÓRZE Szkółka Roślin Ozdobnych Anna Wójcik-Kager
ZYMON Szkółka Krzewów Ozdobnych
ŻUREK Antoni Gospodarstwo Szkółkarskie
ŻYWOTNIK Zakład Szkółkarski Edward Tuczyński

 
zamknij
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.