9 czerwca 2017

Konkursu Plastycznego „ZIELEŃ TO ŻYCIE – pierwsze skojarzenie”

Podziel się!

W związku z 25-leciem Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE Agencja Promocji Zieleni oraz Związek Szkółkarzy Polskich ogłaszają KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci i wnuków, dedykowany tylko rodzinom właścicieli i pracowników szkółek zrzeszonych w ZSzP. Chcemy w ten sposób podkreślić zarówno długą i dumną historię targów jak i jej przyszłość oraz udział członków stowarzyszenia w ich tworzeniu. Celem jest również oczywiście rozwój umiejętności plastycznych, zainteresowanie najmłodszych otaczającą nas zielenią oraz roślinami produkowanymi w szkółce, a także podkreślenie wartości reprezentowanych przez Międzynarodową Wystawę „ZIELEŃ TO ŻYCIE”.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych – dzieci do 9 lat, 10-12 lat oraz młodzież w wieku 13-15-letnia. Prace plastyczne powinny być wykonane metodą tradycyjną – techniką rysunkową, graficzną lub malarską, z koniecznością odpowiedniego utrwalenia pracy w przypadku użycia pasteli; format – A4, na papierze rysunkowym (technicznym lub czerpanym) i przesłane na adres Agencji do 30 czerwca 2017 r.

Wyniki zostaną ogłoszone na scenie w holu głównym, podczas uroczystego otwarcia najbliższej edycji targów, które odbędą się w dniach 31 sierpnia-2 września 2017 r. w Warszawie! Nagrody główne, to tablety rysunkowe, a autorzy dodatkowo wyróżnionych prac otrzymają „bajeczne” zestawy przyborów plastycznych.

Zapraszamy do zabawy i zapoznania się ze szczegółowym regulaminem konkursu, który znajdziecie Państwo poniżej!

 

REGULAMIN KONKURSU.pdf