28 września 2018

KONFERENCJA SZKÓŁKARSKA

Podziel się!

27 i 28 listopada 2018 r., tuż przed Walnym Zgromadzeniem (w tym roku wyborczym!), w hotelu Plaza w Warszawie odbędzie się MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA SZKÓŁKARSKA ,,SZKÓŁKARSTWO - SZANSE I WYZWANIA”, organizowana przez Agencję Promocji Zieleni i Związek Szkółkarzy Polskich.

Dwa dni wypełnione ciekawymi wykładami będą okazją do poznania najnowszej wiedzy, spotkań z ekspertami, ale też spotkań w gronie osób działających w tym samym biznesie. Konferencja skierowana jest do wszystkich szkółkarzy, a dla członków ZSzP przewidujemy zniżki w opłatach za udział. Okazja do rozmów, wymiany informacji, dyskusji, ale też wspólnej zabawy i tworzenia relacji branżowych - czyli wszystko to, na co na co dzień brakuje czasu.

Hotel Plaza znajduje się na ul. Łączyny 5 na południu Warszawy w doskonałej lokalizacji, na granicy dzielnic Okęcie i Mokotów, między warszawskim Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina a Ursynowem i handlową Galerią Mokotów. Świetny dojazd z trasy A2 i S8, 10 km od Dworca Centralnego. Hotel zapewnia miejsca parkingowe w garażu podziemnym i na terenie otwartym.

Konferencja rozpocznie się 27 listopada (wtorek) o godz. 10.00, zakończy następnego dnia ok. 15.00. Wieczorem uczestnic spędzą wspólnie czas w mniej formalnej atmosferze. Program konferencji podzielony został na kilka bloków tematycznych:

  • Rośliny - drzewa, trawy, rośliny owocowe, iglaste,
  • Woda - prawo wodne i nawadnianie w szkółkach,
  • Ochrona - alternatywne metody zwalczania chwastów oraz nicienie,
  • Technika - nowoczesne rozwiązania dla szkółkarstwa,
  • Marketing i trendy

Wśród prelegentów będą eksperci z kraju i zagranicy. Szczegóły już wkrótce - w osobnych informacjach i na specjalnie utworzonej stronie www. Zapraszamy do śledzenia informacji, rezerwowania terminów i informowania o wydarzeniu kolegów.

www.konferencjeszkolkarskie.pl