28 września 2018

Łotwa, Estonia i Finlandia dla pasjonatów przyrody!

Podziel się!

Jak co roku Związek Szkółkarzy Polskich planuje organizację wycieczki. Tym razem kierunek to Łotwa, Estonia i Finlandia. Wycieczka została zaplanowana na 9-18.06.2018. Oferta wycieczki została opracowana przez biuro podróży AB Poland Travel we współpracy z ZSzP. Wycieczka przewidziana jest dla 30 osób. Czas trwania wycieczki  - 10 dni.

Założeniem organizowanego wyjazdu jest zwiedzenie najciekawszych szkółek, ogrodów oraz centrów ogrodniczych: szkółka Baltezers, centrum ogrodnicze Puutarha Nikkarit, szkółka Taimiteutari Ky, szkółka Harviala Oy, centrum ogrodnicze Viherrinki Oy, centrum ogrodnicze Viherlandia, szkółka leśna UPM w Joroinen, szkółka drzew Huutokosken Taimisto, ogród botaniczny Botania, szkółka Maisematukku, ogród botaniczny w Tallinie, ogród Botaniczny w Salaspils.

Podczas wycieczki uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do poznania Finlandii. Choć większości kojarzy się ze śniegiem, św. Mikołajem i muminkami, to wizyty w szkółkach, ogrodach i innych ciekawych miejscach przyrodniczych pozwolą ukazać piękno kraju. Program wycieczki został wzbogacony także o liczne atrakcje kulturowe, które nie sposób ominąć podczas pobytu w Finlandii.
Dodatkowo po drodze zaplanowano krótkie zwiedzanie Łotwy oraz estońskiego Tallina.

Aby ułatwić Państwu zapisywanie się na wycieczkę, biuro AB Poland przygotowało specjalną platformę dzięki, której można przesyłać swoje zgłoszenia: www.pl.abpoland.com/package/lotwa-estonia-i-finlandia-dla-pasjonatow-przyrody/. Szacunkowa cena wyjazdu wynosi ok. 7 350 zł w przypadku pokoi 2 – osobowych oraz 9 050 zł w przypadku pokoi 1- osobowych (podane ceny nie zawierają kosztów biletów lotniczych).
Aktualnie na wycieczkę zgłosiło się 16 osób. Minimalna liczba grupy wynosi 30 osób. W przypadku kiedy nie zarejestruje się wymagana liczba uczestników, wycieczka nie zostanie zrealizowana. Termin zgłoszeń został przedłużony do 25 lutego 2018.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w wycieczce prosimy o nadsyłanie  formularzy przez stronę www.pl.abpoland.com/package/lotwa-estonia-i-finlandia-dla-pasjonatow-przyrody/ lub kontakt z biurem AB Poland Travel: info@abpoland.co,
tel. kom.+48 604 704 685
Zachęcamy do udziału w wycieczce!