28 września 2018

Nowa edycja Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE przed nami

Podziel się!

Tym razem 26–te spotkanie szkółkarzy, dostawców, handlu, tworzących tereny zieleni odbędzie się w początkach września. Zaczynamy  6-7-8 września w Expo XXI Warszawa.

Przesunięcie terminu na wrzesień było dyskutowane i planowane już dawno. Decyzja zapadła prawie 5 lat temu równolegle z przesunięciem dni targów z weekendu na start w czwartek i zakończenie w sobotę. W tych dniach, a więc bez niedzieli targi odbywają się od 2014 roku. Daty wystawy w historii były różne – sierpień, przełom sierpnia i września, także sam wrzesień. W tym roku jesteśmy ,,głębiej’ we wrześniu – w 36 tygodniu roku i taki układ w kalendarzu chcielibyśmy utrzymać. Termin wrześniowy ma wiele zalet. Przede wszystkim nie koliduje z bardzo niewygodną dla wielu datą 1 września i nie jest w wakacje.

Aktualnie trwają zgłoszenia na wystawę. Rozpoczęliśmy też prace nad programem branżowym – wydarzeniami towarzyszącymi. Ich celem jest ściągnięcie profesjonalistów z różnych segmentów branży. O planowanych wydarzeniach i ich tematach będziemy informować na bieżąco.

Wszystkich członków Związku gorąco zapraszamy do udziału w tegorocznej wystawie.

Tym z Państwa, którzy jeszcze się nie zgłosili przypominamy, że do końca lutego można skorzystać ze zniżek.  10% RABATU od powierzchni niezabudowanej, przy zgłoszeniu i wpłacie I raty (przy 20% wpłaty) w terminie do 28 lutego 2018. Dodatkowe 5% przysługuje przy wpłacie całości należności do 31 marca 2018 r. Łącznie wobec tego mogą Państwo uzyskać 15% rabatu od cen specjalnych dla szkółek ZSzP (niższych niż dla pozostałych klientów).  Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Ewą Łuczak – koordynatorem Działu  Rośliny.