25 marca 2019

Promocja szkółek ZSzP

Katalog Szkółek

Ukazało się nowe wydanie katalogu szkółek na rok 2019. premiera wydawnictwa odbyła się na targach IPM w Essen. Tegoroczne wydanie ma nakład 4 tys. egzemplarzy. Tradycyjnie planujemy intensywną dystrybucję podczas: seminariów Zielone miasto, szkoleń certyfikowanych specjalistów terenów zieleni, wszystkich wydarzeń, w które zaangażowany jest Związek – wystaw krajowych i zagranicznych, konferencji, szkoleń. Za pośrednictwem katalogu szkółek informacja o Państwa szkółce dociera do bardzo szerokiego grona, starannie wyselekcjonowanych grup docelowych – Państwa potencjalnych klientów. Spis rozsyłamy też bezpłatnie zainteresowanym profesjonalistom, którzy zgłaszają się do biura.

Katalog w formie pliku pdf można też pobrać z naszej strony.
W ubiegłym roku zanotowaliśmy prawie 9 tys. takich pobrań.

Najnowsze wydanie katalogu przesłaliśmy Państwu na początku roku. Jeżeli życzą sobie Państwo posiadać więcej egzemplarzy, nadal można zgłaszać zapotrzebowanie do biura ZSzP na adres zszp@zszp.pl.

Opracowaliśmy także broszurę teleadresową „Gdzie kupić rośliny?”
w ilości 3 tys. egzemplarzy.

Aktualne dane do Państwa szkółek są również publikowane na stronie www.zszp.pl. Aby dane w wizytówce szkółki były kompletne i umożliwiły skuteczną promocję konieczne jest zamieszczenie aktualnej oferty szkółki. Jest ona widoczna na www.zszp.pl i www.e-katalogroslin.pl. Aby zapewnić sobie promocję roślin, wystarczy po zalogowaniu wybrać z listy prawie 10 tys. taksonów, te które odpowiadają Państwa produkcji. Aktualizacja jest prosta i intuicyjna. Oferta automatycznie jest powiązana ze stroną e-katalogroslin.pl i zszp.pl

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek trudności z aktualizacją, zapraszamy do kontaktu z nami.