4 października 2018

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJĘ!

Podziel się!

Tuż przed Walnym Zgromadzeniem ZSzP, w dniach 27-28 listopada
– w Warszawie, w Hotelu Plaza odbędzie się konferencja dla szkółkarzy!
Tytuł: SZKÓŁKARSTWO - SZANSE I WYZWANIA.

Specjalnie dla Państwa aktualna, praktyczna wiedza, rozwiązania wspierające prowadzenie szkółkarskiego biznesu, kontakty i wymiana doświadczeń. Dwa dni pełne ciekawego programu, dzielenia się doświadczeniami szkółkarzy praktyków, ale też wiedza z innych obszarów przydatna w prowadzeniu nowoczesnego gospodarstwa – marketingu i prawa. Będzie też okazja do kuluarowych rozmów i spotkania w luźniejszej atmosferze podczas kolacji wieńczącej pierwszy dzień.

O podzielenia się swoim doświadczeniem poprosiliśmy praktyków i ekspertów z Polski i zagranicy - samych szkółkarzy, doradców z samego serca szkółkarskiej branży, ale też zupełnie spoza niej. Zarówno tematyka jak i grono zaproszonych prelegentów pokażą szerokie spectrum zagadnień, autentyczne, świeże i praktyczne spojrzenie, ale też elementy zupełnie nowe i mamy nadzieję bardzo inspirujące.

Tematyka podzielona jest na kilka tematycznych obszarów. Pierwszy dotyczy roślin i obejmuje zagadnienia z większości obszarów produkcji – drzewa liściaste. iglaki – które mogą być przyszłościowe, trawy ozdobne i byliny oraz temat dotyczący roślin owocowych.

Zagadnienia dotyczące produkcji to przede wszystkim ochrona. W programie problematyczne tj. trudne w zwalczaniu choroby i szkodniki w uprawach szkółkarskich, których wpływ w najbliższym czasie może wzrosnąć, także nicienie – chorób i uszkodzeń, jakie wywołują, ale też pozytywne odziaływanie niektórych gatunków. Ponadto metody zwalczania chwastów z naciskiem na alternatywne metody oraz nowości techniczne w produkcji szkółkarskiej.

Ciekawie zapowiada się blok dotyczący wody – zwłaszcza po tak suchym i upalnym lecie kwestie dotyczące nawadniania – wydajności, oszczędności i wdrażania sprawdzonych technicznych rozwiązań wydają się szalenie aktualne. W programie nie zbraknie kwestii prawnych związanych z obowiązujących od 1 stycznia 2018 Prawem Wodnym. Najbardziej aktualne interpretacje i wyjaśnienia przedstawi specjalistka w zakresie orzecznictwa administracyjnego w dziedzinie gospodarki wodnej związana z Państwowym Gospodarstwem Wody Polskie.

Zagadnienia marketingowe to przede wszystkim diagnoza trendów ekonomicznych, środowiskowych, społecznych, technologicznych i komunikacyjnych, oraz to w jaki sposób wpłyną na rozwój ogrodnictwa w bliższej i dalszej przyszłości.  Kolejny temat ma bardzie praktyczny wymiar: jak, budować wartości i marki szkółkarskich produktów i tworzyć historie, które pomagają sprzedawać. Tematy przedstawią naprawdę znakomici specjaliści, rozpoznawalni w branży marketingu z sukcesami w pacy z najlepszym światowym markami.

Po szczegóły programu zapraszamy do załączonego folderu, ale przede wszystkim na stronę internetową  www.konferencjeszkolkarskie.pl ,  gdzie znajdziecie Państwo opisy tematów, sylwetki prelegentów i informacje organizacyjne.

Zapraszamy serdecznie wszystkich członków Związku, ale też rodziny i pracowników. Dla członków ZSzP, ale też zgłoszonych przez szkółki pracowników przygotowane są specjalne niższe ceny. Zachęcamy do jak najwcześniejszego przesyłania zgłoszeń. Można zrobić to poprzez wypełnienie formularza dołączonego do biuletynu lub poprzez stronę – aktywny formularz lub taki do wydrukowania. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem.

PLAZA HOTEL
ul. Łączyny 5, Warszawa

Pula pokoi dostępna jest w terminie 26-30.11.2018.
Termin blokady do 26.10.2018 lub do wyczerpania miejsc

stawki specjalne:
single: 250 PLN+8%VAT  ze  śniadaniem ( 270 PLN brutto)

twin: 300 PLN+8%VAT ze  śniadaniem ( 324 PLN brutto)

Dostęp do cen specjalnych na hasło: ZIELEŃ

dział rezerwacji:  tel. 22 431 08 00, e mail: rezerwacja@warsawplazahotel.pl