30 sierpnia 2018

26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE - ZAPRASZAMY

Podziel się!

Serdecznie zapraszamy na najbardziej zielone wydarzenie roku!

Przed nami już 26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz trzecia edycja FLOWER EXPO POLSKA!

Zapraszamy w dniach 6-8 września do EXPO XXI w Warszawie, ul. Prądzyńskiego12/14.

Hasło tegorocznej edycji - „Kolekcja korzyści” - przypomina, że ogród to nie tylko dekorowanie otoczenia domu, ale również zdrowie, ruch i relaks na świeżym powietrzu, odreagowanie stresów, zabawa i pomysł na hobby.

Na targach zobaczyć będzie można ofertę blisko 300 wystawców z kilkunastu krajów – najwięcej z Polski, Holandii, Belgii, Francji, a także z Niemiec, Japonii, Ekwadoru i Włoch. Aż 60 firm należących do Związku Szkółkarzy Polskich pokaże swoje najlepsze i najciekawsze rośliny, w tym liczne nowości. 

Pierwsze 2 dni skierowane są do osób zawodowo zajmujących ,,zieloną branżą”. Zapraszamy szkółkarzy, producentów, architektów krajobrazu, firmy wykonujące usługi w terenach zieleni, właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, kwiaciarni oraz florystów.

W sobotę  8 września każdy kto ma ogród, balkon lub dopiero go planuje może przyjść by znaleźć podpowiedzi, inspiracje i skorzystać z fachowej wiedzy ekspertów. Zobaczyć można będzie ogromną prezentację roślin i kwiatów do ogrodów i wszelkich terenów zieleni, a także kwiatów do domu - ciętych i doniczkowych, roślin na balkony i tarasy. Nie zabraknie także techniki i wyposażenia czy akcesoriów do tworzenia czy pielęgnowania. Wystawcy pokażą wiele nowych produktów i pomysłów na urządzenie ogrodu. W jedynym w Polsce Konkursie Roślin Nowości rywalizują 23 odmiany. Szczegóły można zobaczyć na https://zszp.pl/konkurs-roslin-nowosci/?year_id=152#scroll-to-2018

Zapraszamy do skorzystania z programu pokazów, prezentacji, warsztatów i seminariów. Zapraszamy do  spotkania z ludźmi, którzy dzielą się  pasją, wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy po inspiracje, energię. Zachęcamy do czerpania z całej kolekcji zielonych korzyści!

Szczegóły na www.zielentozycie.pl