31 marca 2017

Certyfikaty ruszyły w świat!

Podziel się!

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja szkolenia Certyfikowanego Specjalistę Terenów Zieleni.  Wzięło w niej udział 17 osób. Poziom był wysoki i bardzo wyrównany - większość zdała egzamin z wynikiem dobrym, a cztery nawet z celującym.

Podstawowym celem było przekazanie uczestnikom, przy pomocy doświadczonych prelegentów i jednocześnie praktyków, najważniejszych informacji z zakresu:

  • znajomości podstawowych gatunków roślin ozdobnych oraz ich parametrów jakościowych,
  • sadzenia i pielęgnacji roślin po posadzeniu oraz w cyklu rocznym,
  • interpretacji planów i specyfikacji,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy zespołu w terenie.

Wyniki egzaminu wskazują, że nam się to udało.

Szkolenie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem i uczestnicy chcieliby je kontynuować w kolejnym etapie – chcą jeszcze więcej wiedzy i zajęć w terenie! Nie jest to zaskakujące biorąc pod uwagę, że na kursie spotkały się osoby „pozytywnie zakręcone na punkcie zieleni”, którzy łączą pracę z pasją i poczuciem humoru. Od pierwszych zajęć grupa się zintegrowała, wymieniając się doświadczeniami i wiedzą zarówno na forum, jak i w kuluarach.

Zdobyta wiedza jak i sam certyfikat na pewno przydadzą się uczestnikom w praktyce. Informację o certyfikacie i kompetencjach, które gwarantuje będziemy rozpowszechniać w środowisku branżowym podobnie jak i pierwsi absolwenci, którym życzymy samych sukcesów.

Zapraszamy  na kolejne edycje szkoleń!!!

galeria zdjęć