3 października 2011

Konkurs "Inspiracje w przestrzeni 2011" PLACE ZABAW

Podziel się!

Konkurs „Inspiracje w przestrzeni” 2011 – PLACE ZABAW

Związek Szkółkarzy Polskich objął patronatem Konkurs „Inspiracje w przestrzeni” 2011 – PLACE ZABAW

Redakcja „Zieleni Miejskiej” zaprasza do udziału w nowym konkursie „Inspiracje w przestrzeni”. Celem konkursu jest nagrodzenie i promocja projektów urbanistycznych kształtujących wysoką jakość przestrzeni publicznej. Organizator określa jaka tematyka obowiązuje w bieżącej edycji. W tym roku oceniane są projekty bezpiecznych, ciekawych i oryginalnych placów zabaw.
 
Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach – zrealizowane projekty i projekty koncepcyjne.
 
Zapraszamy do udziału studentów, absolwentów kierunków związanych z architekturą krajobrazu, projektantów, architektów krajobrazu, a także jednostki samorządu terytorialnego oraz pracownie realizujące tego typu projekty.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać formularz zgłoszeniowy i charakterystykę projektu oraz w przypadku zrealizowanych projektów – zdjęcia placu zabaw i dokumentację sprzed realizacji, a w przypadku projektów koncepcyjnych – projekt w formie rysunkowej zawierający rzut i wizualizację.
 
Zgłoszenia należy przesłać do redakcji do 1 grudnia 2011 r. Rozstrzygniecie konkursu i nagrodzenie laureatów odbędzie się w lutym 2012 r. podczas Targów GARDENIA w Poznaniu.
 
 
Kontakt:
Aleksandra Kowalczyk
tel. 061/655 81 08
www.abrys.pl