20 sierpnia 2008

KONKURS ROŚLIN - NOWOŚCI 2008

Podziel się!

Aż 22 nowości roślinne zostaną zaprezentowane w Konkursie Roślin NOWOŚCI podczas XVI Międzynarodowej Wystawy ?Zieleń to Życie?. Celem konkursu jest wyłonienie z olbrzymiej ilości roślin ozdobnych, pokazywanych na Wystawie, najcenniejszych odmian, które na stałe zagoszczą na ?zielonym? rynku. Konkurs promuje rośliny pojawiające się po raz pierwszy na rynku polskim. Są to odmiany selekcjonowane przez polskich szkółkarzy oraz powstałe poza granicami naszego kraju. Podstawowe informacje o roślinach zgłoszonych do konkursu znajdują się w dziale O roślinach/ Konkurs Roślin NOWOŚCI. Na wystawie będzie można się z nimi zapoznać w Informatorze Konkursowym, a rośliny obejrzeć na specjalnie wyeksponowanym stoisku konkursowym w holu głównym wystawy. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w piątek 29 sierpnia 2008 podczas Uroczystości Otwarcia Wystawy ?Zieleń to Życie? oraz niezwłocznie zamieszczone na stronach www.zszp.pl i http://www.zielentozycie.pl/ .

Zapraszamy do obejrzenia Informatora Konkursu Roślin NOWOŚCI: strona1, strona 2, strona 3, strona 4, strona 5, strona 6.

Zapraszamy na XVI Międzynarodową Wystawę ,,Zieleń to życie? ? najważniejsze w naszej części Europy targi roślin i ogrodów, która odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia w Warszawie, w Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.  W tegorocznej edycji bierze udział ponad 260 firm z 9 krajów ? z Polski, Austrii, Belgii, Francji, Holandii, Niemiec, Republiki Czeskiej i Włoch, a także po raz pierwszy z Chin.

Motywem przewodnim tegorocznej Wystawy jest ,,SZTUKA W OGRODZIE?.

Więcej informacji można znaleźć na http://www.zielentozycie.pl/.