25 kwietnia 2019

Majowe seminaria ZIELONE MIASTO

Podziel się!

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na cykl majowych Seminariów Zielone Miasto. W ramach wydarzenia przybliżone zostaną najważniejsze tematy związane z roślinnością w mieście - w trzech różnych miastach, trzy różne programy!

Zapraszamy do zapoznania się z programem oraz elektronicznej rejestracji na wybrane wydarzenie. Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

 


 

 

 

 

Seminarium ZIELONE MIASTO w Pszczynie

Podczas seminarium w Pszczynie przybliżony uczestnikom zostanie temat nowych odmian róż do nasadzeń miejskich oraz wykorzystania bylin w zieleni miejskiej. Zwrócona zostanie także uwaga na projektowanie terenów w zgodzie z naturą oraz wykorzystywanie materiałów zgodnych z zaleceniami jakościowymi.

Szczegóły znajdują się w programie wydarzenia.

UWAGA - rejestracja możliwa jest do 13/05/19

PROGRAM

 

REJESTRACJA


 

 

 

 

Seminarium ZIELONE MIASTO w Bydgoszczy

Seminarium ZIELONE MIASTO w Bydgoszczy poświęcone będzie nie tylko źródłom rzetelnych informacji o roślinach oraz tajnikom realizacji zielonych inwestycji. Przestawione zostaną również kluczowe zasady odpowiedniego doboru gatunków oraz odmian drzew, krzewów i bylin. Przybliżony także zostanie temat pszczół w mieście.

Szczegóły znajdują się w programie wydarzenia.

UWAGA - rejestracja możliwa jest do 15/05/19

PROGRAM

 

REJESTRACJA


 

 

 

 

 

Seminarium ZIELONE MIASTO w Gdańsku

Podczas gdańskich prelekcji przybliżona zostanie tematyka systemów automatycznego nawadniania, odpowiedniego doboru wykonawców oraz przykłady wykonanych realizacji terenów zieleni. Omówiony zostanie również aspekt drzew oraz odpowiedniej pielęgnacji. Czy stanowią one wartość? A może jednak są zagrożeniem? W programie pojawiły się również punkty, w trakcie których przedstawione zostaną narzędzia informacji o asortymencie, zalecenia jakościowe oraz wpływ jakości na wizerunek.

Szczegóły znajdują się w programie wydarzenia.

UWAGA - rejestracja możliwa jest do 15/05/19

PROGRAM

 

REJESTRACJA