23 stycznia 2020

Polskie Szkółki na targach IPM w Essen

Podziel się!

Obecność polskich szkółek na targach IPM w Essen stała się już tradycją. Jednak w tym roku, dzięki staraniom prezesa zarządu Związku Szkółkarzy Polskich Wojciecha Wróblewskiego, nasze narodowe stoisko będzie wyjątkowo widoczne i promowane - wszystko za sprawą zaangażowania w projekt Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Po raz pierwszy w historii uzyskaliśmy dla naszej branży wsparcie działań proeksportowych na największych światowych targach roślinny, jakimi są IPM Essen.

Serdecznie zapraszamy do wizyty na naszym stoisku 6E33 w Hali 6, będziemy miło nam gościć wszystkich Państwa, którzy będziecie w Essen w dniach
28 – 31 stycznia b.r.

Nasze stoisko – Polskie Stoisko Narodowe - będzie doskonale oznakowane, będą do niego prowadziły graficzne wskaźniki z logo ZSzP i napisem „Plants from Poland”. Do złożenia wizyty będą też zapraszały hostessy. W ramach działań promocyjnych na naszym stoisku odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Wojciecha Wróblewskiego - prezesa zarządu Związku Szkółkarzy Polskich oraz Agnieszki Żukowskiej - prezesa Agencji Promocji Zieleni i dyrektora międzynarodowej wystawy „Zieleń to Życie”. Nasze zaproszenie przyjął Pan Jakub Wawrzyniak Konsul Generalny RP w Kolonii  i Pani Anita Mikołajczak - Wicekonsul ds. ekonomicznych, dyplomacji publicznej i kulturalnej. 

Podzielimy się z dziennikarzami i gośćmi najnowszymi informacjami dotyczącymi polskiego szkółkarstwa, zaprezentujemy film oraz świeżo wydany „Katalog Szkółek 2020”. Po konferencji odbędzie się mniej formalne spotkanie networkingowe - w luźnej atmosferze, przy dźwiękach muzyki na żywo oraz polskich przekąskach.

Na naszym stoisku będą prezentowały się następujące firmy:

CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o. o. Spółka komandytowa
www.clematis.com.pl

Gospodarstwo Ogrodnicze Aleksandra Kusibab-Wyka
www.goakw.pl

Gospodarstwo Ogrodnicze „Waganowice” Paulina Kusibab-Popowicz, Mirosław Popowicz S.C.
www.gowsc.pl

Plantin Sp. Z o. o., Spółka komandytowa
www.in-vitro.pl

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy
www.sutkowscy.oid.pl

Szkółka Szmit 
www.szmit.pl

Związek Szkółkarzy Polskich
www.zszp.pl

Agencja Promocji Zieleni
www.agencjapromocjizieleni.pl

Dziękujemy Krajowemu Ośrodkowi Wsparcia Rolnictwa oraz Ministerstwu Rolnictwa i Rozwoju Wsi za zaangażowanie i dofinansowanie działań promocyjnych.