12 maja 2020

Pożegnanie Pana Andrzeja Dębskiego

Podziel się!

Szanowni Państwo,

Z wielkim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci  wieloletniego członka naszego stowarzyszenia Pana Andrzeja Dębskiego.

Pan Andrzej Dębski wraz z braćmi jest współtwórcą sukcesu SZKÓŁEK BRACI DĘBSKICH, położonych w Młynkach k. Puław – gospodarstwa założonego w 1955 r. przez Teresę i Mieczysława Dębskich, obecnie jednego z najprężniej działających polskich gospodarstw szkółkarskich, znanych w kraju i za granicą, oferujących szeroki asortyment roślin ozdobnych.  

Przez 29 lat Pan Andrzej Dębski był członkiem Związku Szkółkarzy Polskich, brał aktywny udział w życiu stowarzyszenia, uczestniczył w walnych zgromadzeniach członków, konferencjach, wystawie „Zieleń to Życie”. Chętnie dzielił się swoją wiedzą i pasją szkółkarską. W uznaniu za wkład w rozwój stowarzyszenia otrzymał Srebrną Odznakę Honorową Związku Szkółkarzy Polskich.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy czwartek, 14 maja o godzinie 15:00 w kościele pw. Znalezienia Krzyża Świętego w Końskowoli. Po nich nastąpi pochowanie na cmentarzu w Końskowoli.

Łączymy się z Rodziną w bólu i składamy wyrazy współczucia.

Będzie nam Pana brakowało, Panie Andrzeju.