25 stycznia 2016

SILNA GRUPA POLSKICH SZKÓŁEK na IPM w ESSEN

Podziel się!

SILNA GRUPA POLSKICH SZKÓŁEK na IPM w ESSEN


21 polskich firm, w tym 16 szkółek Związku Szkółarzy Polskich,  tworzy polskie narodowe stoisko na największych targach roślin IPM, które odbędą się w dniach 26-29 stycznia w Essen.

Stoisko ulokowane jest w tym samym miejscu jak w latach poprzednich – w Hali 9 (numer 9A55 i 9B42). Tworzą je dwie zintegrowane wspólnym projektem i biało - czerwoną kolorystyką wyspy o powierzchni ponad 320 m2. W grupie wystawców 16 firm to szkółki zrzeszone w Związku Szkółkarzy Polskich. Do grona uczestników dołączyły trzy firmy spoza stowarzyszenia. Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni będą także obecni w roli wystawców. Wspólne wystąpienie koordynuje Agencja Promocji Zieleni.

Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę roślin ozdobnych i owocowych – drzew, krzewów, krzewinek i pnączy, bylin i traw, w wielu gatunkach i odmianach i wielkościach. Szkółki pochwalą się też nowościami – często odmianami własnej hodowli. Oferta szkółek kierowana jest na rynki europejskie i dalsze. Wysoka jakość, bogaty asortyment i odporność na ostrzejsze warunki klimatyczne to podstawowe cechy oferowanego przez polskie szkółki materiału roślinnego.


Wystawcy: