27 czerwca 2019

Skuteczny marketing wystawienniczy

Podziel się!

25 czerwca w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 w Warszawie odbyło się bezpłatne szkolenie pt. ,,Skuteczny marketing wystawienniczy”. Szkolenie poprowadził dr Marcin Gębarowski - ekspert marketingu wystawienniczego, doświadczony szkoleniowiec i obserwator wydarzeń targowych w kraju i za granicą.

Pan Gębarowski podczas całodniowego szkolenia przeprowadził uczestników przez cały proces przygotowania do wystąpienia targowego - od określenia celów i zaplanowania ich realizacji, poprzez dopasowanie do nich funkcji i wyglądu stoiska, aż do przygotowania zespołu obsługującego, materiałów i informacje dla klientów. Prowadzący podkreślił także znaczenie działań potargowych i wskazał na błędy, jakie najczęściej popełniają wystawcy.

Grupa uczestników od początku była angażowana w dyskusję i dzielenie się swoim doświadczeniem czy opiniami. W szkoleniu wzięło udział 20 osób – pracownicy i właściciele szkółek oraz członkowie zespołu APZ i ZSZP.

Na podstawie szkolenia oraz materiałów przekazanych przez pan Gębarowskiego powstanie krótki przewodnik dla wystawcy – lista spraw, o których warto pamiętać, by dobrze wykorzystać targi.

Przewodnik przesłany zostanie drogą mailową do wystawców Zieleń to Życie & Flower Expo Poland.