4 sierpnia 2017

Warsztaty ogrodnicze! Promujemy rośliny i wystawę.

Podziel się!

W najbliższy weekend 5 i 6 sierpnia w Warszawie na ul. Ząbkowskiej 9a odbędą się warsztaty florystyczne i ogrodnicze.  Jako Wystawa Zieleń to Życie wspólnie z Flower Expo Polska zaangażowaliśmy się w letni Festiwal Otwarta Ząbkowska.

Pod koniec czerwca wykonaliśmy metamorfozę zielonego wnętrza - Ogród Ząbkowska. Przez całe lato Ogród Ząbkowska tętni życiem. W każdy weekend odbywają się tu liczne wydarzenia: koncerty, warsztaty i pokazy – zajęcia dla dorosłych i dzieci. Z przyjemnością dołączyliśmy się z popularyzacją roślin i wiedzy o nich. To jedno z działań promujących wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE. Festiwal jest mocno obecny w lokalnych mediach tradycyjnych i społecznościowych. Warsztaty opatrzone są naszym hasłem wystawowym ,,odetchnij zielenią”.

Rośliny do metamorfozy ogrodu dostarczyły szkółki Ulińscy i Clematis. Byliny, zioła i tarwy na potrzeby warsztatów ogrodniczych zapewniło Gospodarstwo Specjalistyczne Panek.

Serdecznie dziękujemy.

W sobotę 5 sierpnia warsztaty florystyczne, a w niedzielę w godz. 15.00-17.00 współpracujące z nami ogrodniczki poprowadzą warsztaty z kompozycji roślinnych na balkon. Uczestnicy dowiedzą się jakie rośliny dobierać do pojemników jak je łączyć, sadzić i pielęgnować.  Zostaną też zaproszeni na Wystawę. Kolejna odsłona warsztatów za 2 tygodnie – 19 i 20 sierpnia.