27 sierpnia 2014

Zapraszamy na ZIELEŃ TO ŻYCIE

Podziel się!

Zapraszamy na ZIELEŃ TO ŻYCIE
28-30 sierpnia 2014

Już w czwartek 28 sierpnia rozpoczynamy najbardziej zieloną imprezę wystawienniczą w Polsce – 22. Międzynarodową Wystawę ZIELEŃ TO ŻYCIE.
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zawodowo roślinami, techniką ogrodniczą i całym biznesem powiązanym z branżą. Dwa pierwsze dni pełne są także wydarzeń dla profesjonalistów. W sobotę swój czas będą mieli architekci krajobrazu – spotkają się m. in. z gwiazdą brytyjskiej sztuki ogrodowej Chrisem Beardshaw.

Także w sobotę zapraszamy wszystkich pasjonatów, roślinomaniaków, wielbicieli sztuki ogrodowej i tych, którzy chcą nacieszyć oczy urzekającymi kompozycjami, zainspirować się i zdobyć wiele ciekawych informacji.

W tegorocznej 22. edycji Wystawy zobaczymy tysiące roślin i produktów techniki, środki do pielęgnacji i dekoracje do ogrodu. Swoją ofertę pokaże ponad 250 firm z 11 krajów: Polski, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Republiki Czeskiej i Włoch, a także po raz pierwszy z Ukrainy i Białorusi.
Rośliny to niewątpliwe główni bohaterowie targów. Zobaczymy je w ofercie ponad 150 firm.
Bogactwo odmian, kolorów, form, a także zapachów, dziesiątki nowości i prawdziwych rarytasów sprawią , które wypełnią hale wystawowe kolorami, zapachami i urzekającymi kompozycjami.

Właśnie teraz, pod koniec sierpnia ,,na żywo” obejrzeć można najbogatszą ofertę polskich i zagranicznych producentów, dystrybutorów w jednym miejscu. Można porównać walory, jakość czy warunki sprzedaży. To także świetny moment do wychwycenia nowości, trendów, pomysłów. To także wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu spotkać znakomitych fachowców, specjalistów w swoich dziedzinach, nawiązać kontakty i zdobyć cenne informacje.

Na ZIELEŃ TO ŻYCIE po prostu trzeba być!

www.zielentozycie.pl