29 sierpnia 2016

Zapraszamy na ZIELEŃ TO ŻYCIE

Podziel się!

Zapraszamy na ZIELEŃ TO ŻYCIE - OGRÓD PIERWSZA KLASA
1-3 września 2016

ZIELEŃ TO ŻYCIE, odbywające się w dniach 1-3 września w EXPO XXI WARSZAWA - targi roślin, ogrodnictwa i techniki po raz pierwszy odbędą się w nowej formule poszerzonej o sektor florystyczny. Organizowane przez Związek Szkółkarzy Polskich i Agencję Promocji Zieleni od lat są miejscem spotkania uczestników ,,zielonej branży” z Polski i ponad 30 innych krajów.
Hasło tegorocznej wystawy to OGRÓD PIERWSZA KLASA! 

W 24. edycji weźmie udział 300 wystawców z Polski, Europy, Ameryki Południowej, Afryki i Azji. Ich ofertę obejrzą odwiedzający targi goście z kraju i zagranicy: producenci roślin (szkółkarze i ogrodnicy), dystrybutorzy i kupcy, projektanci zieleni i wykonawcy oraz osoby odpowiedzialne za zieleń publiczną, a także floryści, właścicieli kwiaciarń i hurtownicy związanie z sektorem kwiatów.

Różnorodny i poruszający aktualne problemy branżowy program to wyznacznik i atut ZIELEŃ TO ŻYCIE i kolejny powód by być obecnym w Warszawie. Tegoroczne propozycje to seminaria ,,Wiedza dla handlu” i ,,Wiedza dla producentów” (czwartek, 1 września) z programem obejmującym zagadnienia prawne, zarządzanie personelem, zarządzanie dostawami w centrum ogrodniczym, marketing, transport i logistykę. W programie targów także konferencja ,,Mocno zielone miasto” dla zarządzających zielenią miejską (piątek 2 września). Gościem specjalnym ,,Dnia Architekta Krajobrazu” – seminarium zaplanowanego na 3 września będzie Luc Behar-Bannelier – Dyrektor Departamentu Nature & Environment, Disneyland w Paryżu – zarządzający 2000 ha zieleni w najsłynniejszym parku rozrywki. 

Dwa pierwsze dni targów dedykowane są profesjonalistom. Sobota jest dniem odwiedzanym tłumnie przez publiczność – amatorów i pasjonatów, zainteresowanych, nowościami, poszukujących informacji i inspiracji. W programie targów w tym dniu bezpłatne wykłady – o jadalnych roślinach, miniaturowych drzewach i krzewach, stawach kąpielowych, ciekawych miejscach, które powinien zobaczyć pasjonat ogrodów, a także jak zostać bartnikiem. Można będzie także wziąć udział w warsztatach, podpatrzeć pomysły, rozwiązania, uzyskać porady od najlepszych specjalistów. Towarzyszący wystawie kiermasz roślinnych rarytasów i nowości – tym razem w nowej formule. Rośliny oferować będą sami szkółkarze i ogrodnicy. Ogród Pokazowy przed wejściem do hal, a także jak zawsze staranne aranżacje stoisk będę nie tylko atrakcją, ale też mogą zainspirować do własnych działań w ogrodzie i otaczania się pięknymi roślinami. Szczegóły i rejestracja dla branżowych gości na stronie www.zielentozycie.pl

W tegorocznej edycji Konkursu Roślin Nowości rywalizuje 28 nowych odmian. Jury oceni je w przeddzień targów, a swoją decyzję ogłosi podczas oficjalnego otwarcia 1 września.
Serdecznie zapraszamy na stoisko konkursowe!

Na ZIELEŃ TO ŻYCIE po prostu trzeba być!

Do zobaczenia!