2 września 2015

ZIELEŃ TO ŻYCIE - ZAPRASZAMY!

Podziel się!

Zapraszamy na 23. Międzynarodową Wystawę „Zieleń to Życie”, która odbędzie się w dniach 3-5 września 2015 r. w Warszawie, Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Hasło tegorocznej edycji to OBUDŹ EMOCJE! Emocji na pewno nie zabraknie — takie wydarzenie jest tylko raz w roku — kipiące od kolorów i nowych idei spotykanie wszystkich, których życiem, zawodem i pasją są rośliny, ogród i wszystko, co z tym się wiąże.

W bogatej ofercie 260 wystawców z 13 krajów zobaczycie Państwo nowe produkty, innowacyjne pomysły i rozwiązania dla ogrodnictwa, szkółkarstwa, handlu ogrodniczego, ogrodów prywatnych i publicznych terenów zieleni.

Rośliny do największy sektor prezentowany na targach. Ofertę drzew, krzewów, bylin, pnączy ozdobnych i owocowych, roślin rabatowych obejrzycie Państwo w Hali 1, ale także w sąsiedniej Hali 3. Szkółkarze, ogrodnicy, dystrybutorzy to ponad 150 firm z Polski, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec i Włoch. Będzie to zatem największa ekspozycja aktualnie dostępnych na rynku roślin w Polsce i naszej części Europy. W tegorocznej edycji jedynego w Polsce, prestiżowego Konkursu Roślin Nowości rywalizuje 25 nowych odmian. Międzynarodowe Jury oceni je w przeddzień targów, a swoją decyzję ogłosi podczas oficjalnego otwarcia 3 września o godz. 9.30.

ZIELEŃ TO ŻYCIE to także bogaty program wydarzeń dla profesjonalistów — konferencji, seminariów, prezentacji i warsztatów. To spotkania z ekspertami, osobowościami, okazja do poznania nowych idei, pozyskania informacji i nawiązania zawodowych kontaktów. W sobotę na odwiedzających targi właścicieli prywatnych ogrodów i tych, którzy planują jego założenie czekają bezpłatne pokazy, wykłady, warsztaty i kiermasz roślinnych rarytasów.

wszystko o Wystawie na stronie www.zielentozycie.pl