27 października 2021

Zielony ShowRoom '21

Podziel się!

Zielony ShowRoom już 15-17 listopada. To VII edycja ogólnopolskiej, przedsezonowej wystawy o charakterze B2B. Formuła na stałe wpisała się w branżowy kalendarz.
Myśl przewodnią w pełni oddaje hasło - Zobacz i zamów!

Zielony ShowRoom jest nie tylko świetną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych. Klienci mają przede wszystkim możliwość obejrzenia materiału szkółkarskiego oraz złożenia zamówienia na zbliżający się sezon. Ekspozycja roślin zlokalizowana jest w blokach tunelowych Gospodarstwa Szkółkarskiego CIEPŁUCHA, w Konstantynowie Łódzkim. Na tak dużym terenie asortyment z najnowszych ofert prezentują zrzeszone w ZSzP, renomowane polskie szkółki:

Nieprzypadkowy dobór szkółek umożliwia komplementarne zatowarowanie. Wśród prezentowanych roślin znajdują się wszystkie grupy towarowe: drzewa i krzewy iglaste, liściaste i owocowe, byliny, a także pnącza. Mało tego, podczas wydarzenia obowiązuje dodatkowy rabat.

Kontakt:

Gospodarstwo Szkółkarskie Ciepłucha
tel: +48 (42) 211 18 00
p.lipski@cieplucha.com.pl

www.zielonyshowroom.pl

Zielony ShowRoom jest wydarzeniem dedykowanym krajowym oraz zagranicznym hurtowym odbiorcom materiału szkółkarskiego. W celu odwiedzenia wystawy wystarczy uzupełnić formularz na stronie WWW lub skontaktować się (mailowo/telefonicznie) do 01.11.2021.