23 lipca 2013

Złoty Laur Agroligi

Podziel się!
Złoty Laur Agroligi

Dnia 18 i 19 maja 2013 roku w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się uroczystości wieńczące dwudziestolecie istnienia Konkursu Agroliga - jednego z największych konkursów dla środowiska rolniczego w kraju.

Podczas Gali kilkudziesięciu laureatów ogólnopolskiego konkursu Agroliga z lat 1993-2012 otrzymało z rąk ministra rolnictwa Stanisława Kalemby Złote Laury 20-lecia Agroligi. Wśród laureatów znalazły się Szkółki KUROWSCY z Końskowoli, z których Lucjan, Grzegorz i Jakub Kurowscy są członkami naszego stowarzyszenia.

Gratulujemy!
 

Podkreślając wysoką rangę i wyjątkową rolę konkursu dla dynamicznego rozwoju tysięcy gospodarstw rolnych i agrofirm, minister rolnictwa określił laureatów mianem rzeczywistej agroelity polskiego rolnictwa i agrobiznesu.
W liście gratulacyjnym do pp. Kurowskich Wiceprezes Rady Ministrów Janusz Piechociński napisał między innymi: „Swoją ciężką pracą, odwaga i wysiłkiem budujecie Państwo nowoczesne oblicze polskiego rolnictwa, które ma wysokie notowania w Unii Europejskiej i na świecie.”