12 października 2003

Inne wystawy - 2003

Podziel się!

„Oto drzwi do krainy piękna, którą to chcielibyśmy Państwu przybliżyć ...”- tymi słowami dyrektor generalny GAO WWC Aleksander Jurczenko otworzył X Międzynarodową Wystawę „ KWIATY 2003”, będącą największą imprezą ogrodniczą w Rosji przeznaczoną nie tylko dla profesjonalistów, ale i dla miłośników roślin.
„ Kwiaty” rozrosły się z małej wystawy do prawdziwego giganta. Co roku w wystawie bierze udział coraz więcej uczestników. Nasze wspólne stoisko powiększyło się do 100 m², a do „Silnej Drużyny”, która występowała przed rokiem dołączyło sześć nowych szkółek. (Daniel Kordus)

HORTI-LOGISTYKA 2003 - polskie owoce, warzywa i materiał szkółkarski
W dniach 9-12 października br. odbyła się w Poznaniu kolejna ważna impreza wystawiennicza – POLAGRA-FARM, a w jej ramach Horti - Logistyka.
Członkowie naszego Związku prezentowali wspólnie swoją produkcję już po raz drugi, w identycznej konwencji jak w ubiegłym roku (wspólna ekspozycja wyspowa zajmująca cały środek hali – ok. 400 m2), lecz w mniej licznym składzie i na nieco mniejszej niż w roku ubiegłym powierzchni. (Zbyszek Wybicki)