31 października 2004

Inne wystawy - 2004

Podziel się!

WYSTAWA KWIATÓW I OGRODÓW - CHORZÓW 2004
Ilość i jakość roślin, jaką zaprezentowali szkółkarze Związku była imponująca. Setki kwitnących różaneczników, azali oraz powojników robiło wrażenie.  Dostrzec można było również ciekawe aranżacje stoisk, a to różnego rodzaju oczka wodne, plac zabaw dla dzieci czy śniadanie na trawie. W hali widoczne było stoisko śląskiej giełdy kwiatowej, liczne dekoracje kwiatowe o tematyce ślubnej  oraz - wbrew oczekiwaniom - tylko kilka działających fontann. Stoisko Związku  było mało widoczne, ale i tak jak później się okazało cieszyło się dużym zainteresowaniem.
(Bogdan Hajdrowski)

W dniach od 2 do 6 września br. jako przedstawiciel Związku Szkółkarzy Polskich miałem okazję brać udział w XI Międzynarodowej Wystawie ‘KWIATY-2004’ w Moskwie.
Wraz ze Związkiem, na wspólnym 115 metrowym stoisku w wystawie uczestniczyła najliczniejsza jak dotąd grupa 11. polskich szkółek. 
Nasze wspólne związkowe stoisko zostało nagrodzone Złotym medalem w kategorii za „najlepszą jakość produkcji”. W konkursie było nagrodzonych 22 nominatów, z tego 4 otrzymało brązowe medale, 6 srebrnych i 12 złotych. (Daniel Kordus)