18 marca 2008

Inne wystawy - 2008

Podziel się!

Targi Ogrodnicze Gardenia 2008
W tym roku Gardenia po raz pierwszy odbyła się w nowym, wiosennym terminie w dniach 11-13 kwietnia.
Pierwszy dzień – przeznaczony był dla profesjonalistów. Zorganizowane przez firmę Abrys seminarium poświęcone zieleni miejskiej pt. „Drzewa w architekturze miasta” przyciągnęło tego dnia na targi wielu profesjonalistów.
Dwa pozostałe dni, ze względu na bezpłatny wstęp przyciągnęły tłumy gości.
Impreza nabiera rozmachu, z roku na rok przyciąga coraz więcej wystawców związanych z branża ogrodniczą: producentów roślin, sprzętu ogrodniczego, małej architektury, chemii i wszelkich produktów i usług związanych z ogrodnictwem.
(Kasia Byczkowska)

Wystawa Kwiaty 2008
Grupa szkółek należących do ZSzP uczestniczyła w targach „Cwiety” już po raz siódmy. W tym roku stoisko Związkowe przygotowało 15 szkółek, tworząc zdecydowanie największe stoisko z materiałem szkółkarskim na całej wystawie.
Ponownie sprawdziła się formuła wspólnego stoiska, które swoim pokaźnym rozmiarem bardzo mocno zwracało na siebie uwagę, dając jednocześnie możliwość swobodnych rozmów z kontrahentami.
Faktem utwierdzającym w przekonaniu o renomie polskich szkółkarzy jest medal otrzymany od organizatorów za aranżację stoiska oraz wysoką jakość prezentowanego materiału.
(Jakub Kurowski)