12 października 2022

SILESIA PLANTS 2022 - tylko B2B Stacjonarna giełda zatowarowaniowa w Katowicach

Podziel się!

Zapraszamy do zaopatrzenia się w rośliny oferowane przez 18 szkółek zrzeszonych w Związku Szkółkarzy Polskich z regionu śląskiego. Podczas dwóch dni giełdy kupcy i szkółkarze będą mogli przejrzeć oraz zakontraktować rośliny przygotowane na najbliższy sezon.

Kolejna edycja profesjonalnego spotkania branżowego, wystawa B2B skierowana do odbiorców hurtowych. Organizatorzy zapewnią Państwu możliwość zatowarowania Waszej firmy:

W jednym miejscu dobrze skomunikowanym centrum kongresowo wystawowym w Katowicach, obok hali SPODEK, blisko autostrady A4 i drogi S1, z zapewnionym dużym parkingiem.

W wygodnym terminie – listopad to czas gdy sezon się kończy i można już spokojnie planować zakupy na rok następny.

Bezpośrednio u producenta danej rośliny. Szkółkarze przedstawią Państwu pełną ofertę swoich roślin, które będą prezentowane "na żywo" - jako egzemplarze z danej partii towaru, by mogli je Państwo obejrzeć, porównać i ocenić.

W szerokim asortymencie. Współpraca 18 szkółek pozwala na zaprezentowanie szerokiego asortymentu gatunków i odmian o różnych parametrach.

Profesjonalna obsługa – zespół przedstawicieli szkółek pomoże Państwu, na miejscu, wypełnić zamówienia na wybrany asortyment oraz odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy: centra ogrodnicze, architektów krajobrazu, firmy wykonujące założenia ogrodowe, firmy urządzające tereny zieleni miejskiej, szkółki oraz wszystkie firmy biorące udział w hurtowym obrocie towarem roślinnym.

Zapraszamy!