27 sierpnia 2021

SPOTKAJMY SIĘ! na ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA 2021

Podziel się!

Już wkrótce - 2-4 września 2021 r. spotkamy się w Warszawie na 28. Międzynarodowej Wystawie ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA

Wystawa jest największą prezentacją roślin ozdobnych w Europie Środkowej. Odwiedzający targi będą mogli poznać ofertę ponad 146 firm z Polski, Holandii, Niemiec, Belgii, Francji, Włoch i Danii. Roślinom ogrodowym, które stanowią serce wystawy, towarzyszyć będą elementy wyposażenia ogrodów, technika i technologie dotyczące terenów zieleni i produkcji roślin oraz florystyka.

Program Wystawy dostarcza wiedzy i inspiracji biznesowych, a jego formuła jest otwarta na rozwiązywanie problemów i podawanie sprawdzonych rozwiązań – udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale wymaga . Skorzystało z niej już ponad 1800 profesjonalistów.

Odwiedzający targi producenci roślin oraz handlowcy i kupcy z centrów ogrodniczych będą mogli się dowiedzieć o

Architekci krajobrazu, wykonawcy ogrodów i przedstawiciele samorządów, władz lokalnych i developerów biorąc udział w konferencji Mocno Zielone Miasto

Floryści i właściciele kwiaciarni zobaczą wykonanie blisko 20 kompozycji okazjonalnych i eventowych łączących rośliny ogrodowe z kwiatami ciętymi (Katarzyna Sikora, Mistrzyni Florystyki oraz Maria Sarnowska, właścicielka Pracowni Florystycznej Florys).

Wisienką na torcie jest jak zwykle Konkurs Roślin Nowości, który wyłoni spośród 26 zgłoszonych taksonów laureatów, czyli rośliny które wg jury są najcenniejsze i z największym potencjałem handlowym https://zielentozycie.pl/pl/program/konkurs-roslin-2 .

Zapraszamy na najbardziej zieloną wystawę w Polsce i skorzystanie z możliwości spotkań, budowania nowych kontaktów i relacji, wymiany i pozyskania wiedzy. Będzie to także okazja do bezpośredniego spotkania z ludźmi, którzy kochają to co robią i zachęcają też innych do odkrywania zieleni, korzystania ze wszystkich jej walorów i zwiększania ich ilości w ogrodach prywatnych, i w środowisku miejskim.

Godziny otwarcia:         

2 września (czwartek), 9.00-18.00 – dzień dla profesjonalistów
3 września (piątek), 9.00-18.00 – dzień dla profesjonalistów
4 września (sobota), 9.00-16.00 – dzień dla publiczności