24 lipca 2012

ZIELONO WKOŁO 2012

Podziel się!
Szanowni Państwo!
 
W związku z dość skromnym poziomem zgłoszeń do tegorocznej akcji ZIELONO WKOŁO (8 firm) jesteśmy zmuszeni do zmiany wcześniejszej koncepcji. Zakładaliśmy, że 15 firm, biorących udział w akcji, to poziom minimalny. Jesteśmy jednak przekonani, że porzucenie tego projektu byłoby dużym błędem i stratą dla wizerunku Związku i promocji roślin. Dlatego po dyskusji Zarząd Związku w porozumieniu z Agencją Promocji Zieleni postanowił przebudować koncepcję tegorocznego ZIELONO WKOŁO poprzez zaproszenie do udziału wszystkich wystawiających się w tegorocznej Wystawie szkółkarzy ze Związku. Proponujemy Państwu uproszczoną i rozszerzoną formułę, polegającą na:
 
1.               wybraniu ze swojej oferty roślin prezentowanych na ZIELEŃ TO ŻYCIE tych, które przynoszą pozadekoracyjne korzyści dla człowiek lub środowiska, tj. np. rośliny przyjazne dla ptaków i pszczół, wydzielające fitoncydy i relaksujące, chroniące przed pyłem i hałasem etc..
2.             wykorzystaniu ulotek o ZIELONO WKOŁO i woblerów z logo akcji do oznaczenia wybranych roślin na stoisku.
3.             Wszelkie dodatkowe informacje na ten temat, przygotowana przez Państwa i udostępnione zwiedzającym w dowolnej formie, będą mile widziane.
 
Akcję promować będziemy poprzez informację na stronach www.zszp.pl, www.zielentozycie.pl na profilu facebook, w informacjach prasowych, w holu Głównym EXPO i w Biurze Organizatora.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: zszp@zszp.pl
 
Zapraszamy!