28 września 2018

SEMINARIUM ZIELONE MIASTO W GDAŃSKU

Podziel się!

12 czerwca w Gdańsku w Urzędzie Marszałkowskim (Sala Okrągła), w godz. 10.00-14.00 odbędzie się kolejna odsłona seminarium z cyklu ZIELONE MIASTO. Spotkanie skierowane jest do osób zajmujących się zielenią miejską i przydrożną w województwie pomorskim. Tematyka jak zawsze – asortyment (drzewa, krzewy), zalecenia jakościowe, dobre praktyki do zieleni publicznej. Prelegenci ze Związku to dr Wiesław Szydło i Lucjan Gursztyn. O dobrych praktykach, ale też błędach i jak ich uniknąć, opowie Tomasz Samsel z firmy wykonawczej. Spodziewamy się dobrej frekwencji – Urząd Marszałkowski jest pomocny w informowaniu potencjalnych uczestników.

Przypominamy i zapraszamy do udziału w seminarium członków Związku z regionu oraz o możliwości dostarczenia ofert, które zostaną przekazane uczestnikom. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z Bogusławą Kowalską z biura APZ:
boguslawa.kowalska@zszp.pl.

Cykl seminariów ZIELONE MIASTO organizuje APZ na zlecenie ZSzP. Seminarium jest bezpłatne dla uczestników, a koszty organizacji pochodzą z budżetu ZSzP. Pierwsza w tym roku edycja seminarium ZIELONE MIASTO odbyła się 21 marca w Białymstoku. Spotkanie objął patronatem honorowym Prezydent Miasta Białystok Tadeusz Truskolaski. W seminarium wzięło udział 41 osób z kilku podlaskich miejscowości: Białystok, Mońki, Kadzidło, Hajnówka, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Wasilków, Bielsk Podlaski, Juchnowiec Kościelny. Uczestnikami byli przedstawiciele urzędów miejskich i gminnych, radni, pracownicy spółdzielni mieszkaniowych, właściciele i pracownicy firm wykonawczych.