28 września 2018

Wiosenna akcja promocyjna z większym zasięgiem

Podziel się!

W tym roku wiosenna akcja promocyjna, prowadzona we współpracy z wydawnictwem Burda, będzie miała dwukrotnie większy zasięg! Kupony rabatowe zachęcające klientów do wizyty i zakupu w Państwa szkółkach, pojawią się jednocześnie w 2 magazynach - oprócz „Mojego pięknego ogrodu” będą w „Kocham Ogród”, przez co dotrą do kolejnych 100 tys. czytelników!

Przypomnę, że promocja polega na wydrukowaniu w kwietniowym numerze obu magazynów (w punktach sprzedaży: „Kocham Ogród” od 14 marca „Mój piękny ogród” od 16 marca) kuponów rabatowych upoważniających do zakupu roślin w szkółkach Związku Szkółkarzy Polskich (które wyrażą chęć udziału w akcji) ze zniżką 10% od ceny detalicznej. Udział w akcji jest bezpłatny dla szkółek zrzeszonych w Związku Szkółkarzy Polskich, natomiast zgłoszenie swojej szkółki lub punkt sprzedaży zobowiązuje do udzielenia klientom rabatu w terminie obowiązywania promocji. Czytelnicy, którzy od 14 marca do 19 kwietnia 2018 r. odwiedzą szkółki z kuponami z magazynów „Mój piękny ogród” lub „Kocham Ogród”, będą uprawnieni do uzyskania rabatu za zakupy roślin.

W kwietniowym numerze magazynu „Kocham Ogród” znajdzie się dodatek specjalny, przygotowany we współpracy ze Związkiem Szkółkarzy Polskich, poświęcony promowanym w tym roku gatunkom i odmianom. W „Moim pięknym ogrodzie” ukaże się portret rośliny, która wygrała Konkurs Roślin Nowości 2018 – tawułki Astilbe Colour Flash 'Ernst of Beauty'. Zdjęcie tej pięknej byliny znalazło się też na okładce nowego Katalogu Szkółek 2018.